Svatby / školení

Pracovní porady, školení | Ostravice

Hledáte atraktivní místo pro firemní školení nebo kolektivní odpočinek? Horský hotel Ondráš je vám k dispozici. Nabízíme vám příjemné ubytování, několik různě velkých školicích místností, možnost stravování a aktivního či pasivního odpočinku.

Školicí prostory

Pro potřeby vaší firmy jsou k dispozici čtyři školicí místnosti s možností wi-fi připojení. Větší sál v přízemí pojme až 50 lidí. Vedlejší menší sál má kapacitu přibližně 20 školených osob. Modrý salonek v prvním patře je vhodný pro neformální pracovní porady do 15 osob nebo pro vás, kteří potřebujete náročnou pracovní činnost proložit meditační technikou. V ne-poslední řadě můžete uspořádat vaši akci rovnou v krbovně. Restauraci pro přibližně 45 osob lze využít ke školení s následným pohoštěním a grilovanými jídly. Pro vaši práci nabízíme k zapůjčení flipchartovou tabuli a projektové plátno.

Ubytovací prostory

Jsou vám k dispozici převážně dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, vybavené WC, koupelnou a televizí.

Stravování

Bohatá snídaně formou rautu je součástí ubytování. V době dopoledních i odpoledních jednání můžete využít nabídky coffee breaků. Kromě klasických nápojů (káva, čaj, nealko) vám můžeme připravit drobnou svačinku (chlebíčky, koláče) a podle přání i ovoce. Jídlo k obědu si můžete vybrat z pestré nabídky hotových jídel a polévek. Specialitou hotelu jsou večerní grilovaná jídla, připravovaná kuchařem přímo před hosty. Chcete-li pro své zaměstnance objednat i druhou večeři, můžeme pro vás připravit salámové, masové, zeleninové a ovocné obložené mísy. V rámci nápojové nabídky můžete vybírat z různých druhů nealkoholických a alkoholický nápojů.

Odpočinek

Chcete do vašeho školení nebo jiné akce mimo sídlo firmy zařadit aktivní odpočinek? Poloha hotelu v horách je k tomu předurčená. Beskydy jsou protkány sítí turistických tras a cyklistických stezek. Zpestřete svým zaměstnancům pobyt plněním rozličných úkolů. Pro firemní teambuilding využijte naše sportovní hřiště, saunu, biliár. Pro individuální zájemce lze předem dohodnout masáže. V případě zájmu o využití bazénu nebo bowlingu, je možné tyto aktivity dohodnout v relaxačním centru sousedního hotelu (www.sepetna.cz). Personál hotelu Ondráš má za sebou řadu úspěšných firemních akcí. Přijeďte i vy uskutečnit tu svoji do ticha beskydských hor.

Svatby v hotelu Ondráš | Beskydy

Hledáte romantické místo pro vaši svatbu? Hotel Ondráš vás osloví velice pozitivním dojmem. Zejména polohou uprostřed beskydských lesů, krásným výhledem na okolní hory a údolí potoka Sepetného. Zamilované dvojice zde tráví pohodové víkendy často ještě dříve, než začnou o svatbě vůbec přemýšlet.

Jsou pro vás připraveny příjemné prostory pro svatební oslavu, stylově vybavené pokoje k ubytování a vstřícný personál. Snažíme se skloubit požadavky svatebčanů s našimi možnostmi tak, aby oslava proběhla co nejvíce podle vašich představ.

Kvůli vašemu pohodlí je ideální počet hostů do padesáti. Obřad může proběhnout přímo na hotelové terase.