O hotelu

Tradiční hotel Ondráš byl postaven v polovině 20. století. Jeho jméno vám jistě připomene legendárního zbojníka Ondráše. Ve své historii prošel několika rekonstrukcemi, poslední v r. 2007. Hotel je polohou předurčen k turistice a aktivnímu pobytu v horách. Ve 32 stylově zařízených pokojích se 74 lůžky můžete přespat, strávit víkend nebo i delší pobyt uprostřed beskydské přírody.

Pokoje jsou většinou dvoulůžkové se sociálním zařízením. Některé jsou vybaveny vanou, jiné sprchovým koutem.

K dispozici je vám televize v modrém salonku a wi-fi připojení ve všech prostorách.

V sociálním zařízení na prvním patře najdete převážně sprchové kouty a toalety společně s koupelnou. Na druhém patře jsou v koupelnách vany a toalety ve vedlejší místnosti.

Dvě třetiny pokojů mají výhled k horám, jedna třetina k lesu. Méně atraktivní pokoje k lesu jsou finančně zvýhodněny.

Při vaši návštěvě s dětmi jistě oceníte modrý salónek v 1. patře.

V přízemí hotelu jsou provozní místnosti. Recepce, kde budete při příchodu přivítáni, jídelna (často mění tvář na konferenční místnost, restauraci, taneční sál nebo tělocvičnu), malý sálek pro univerzální doprovodné využití, kuchyně, kde vám připraví jídlo a spousta dalších místností.

V suterénu se ocitnete, když budete chtít využít některou z předem objednaných služeb jako saunu nebo masáže.

Nedílnou součástí hotelu jsou externí prostory. Na terase můžete za teplého slunného rána snídat, lenošit a po včasné předchozí dohodě se i vdát nebo oženit. Na hřišti si můžete zahrát badminton, míčové a jiné hry.

Galerie:

[Not a valid template]